תכירו את האקרובאלנס: טכניקה שנלקחה מעולם הקרקס, ונשענת על שיווי משקל שנוצר בין שני אנשים או יותר. באמצעות למידת הטכניקה, ופיתוח הקשבה ואמון הדדיים, ניתן ליצור תרגילים קבוצתיים ופירמידות אנושיות יפהפיות ומאתגרות. 

 

האקרובאלנס הינו פיתוח של משחק אקרובאטי בקבוצות קטנות. זוהי אומנות שהתפתחה בעולם הקרקס, בה לוקחים חלק שני אנשים או יותר, אשר מבצעים תרגילי שיווי משקל מתאגרים, מאוזנים ואסטתיים. העבודה עם אנשים אחרים דורשת אמון והקשבה בין המשתתפים ומפתחת יכולות פיזיות אישיות לצד מיומנויות רגשיות כגון תקשורת בין-אישית, פיתוח מודעות עצמית ומודעות לאחר.

מה זה אקרובאלנס?

מסוגלות אישית, גיבוש והנאה

האקרובאלנס מפגיש באופן בלתי אמצעי כל מתרגל עם אתגרים פיזיים ומנטליים. האתגר בינו לבין עצמו ובינו לבין המשתתפים המתרגלים איתו מביא לגילוי של יכולות גופניות חדשות ומסוגלות אישית. ההצלחה וההנאה מעבודת הצוות מביאים לתחושת גיבוש והעמקת הקשרים הבין אישיים. 

מה קורה במהלך הסדנה?

הסדנה נפתחת בהסבר קצר על האקרובאלנס, מהלך הסדנא ואופי הפעילות. לאחר מכן מבצעים חימום משותף, שגם הוא נעשה תוך שיתוף פעולה בין המשתתפים. בסיום החימום מתחיל החלק המרכזי של הסדנא בו נלמדים תרגילי אקרובאלנס שונים יחד עם הדגשים הטכניים והבטיחותיים לביצועם. מרבית התרגילים מתבצעים בזוגות או שלשות ולקראת סוף הסדנה, בהתאם להתקדמות ויכולות הקבוצה, ניתן לבצע פרמידה אנושית גדולה של כל המשתתפים. הסדנה מסתיימת בסיכום קצר שבו משתפים את החוויות, התחושות והמחשבות שעוררה הסדנה בקרב המשתתפים.  

 

האם הסדנה מתאימה לי?

הסדנה מתאימה לטווח גילאים רחב מאד מילדים ועד מבוגרים, החל מגיל 5-4 וכל מי שיש לבעלי כושר גופני בסיסי ובכל מבנה גוף (גבוהים, נמוכים, רזים, מלאים).

 

הסדנה לא מומלצת לבעלי בעיות גב ובעיות מפרקים.

הסדנה לא מתאימה לנשים בהריון.

בכל מקרה במידה ויש שאלות ותהיות בעניין מומלץ להתייעץ .

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now